Naše akce > Turnaj Jarní Ping-pongowka 2010

Letošní Pingpongowka se pro nezájem RUŠÍ !

Napsáno: 18. 4. 2010

Omlouváme se všem registrovaným playerům stolního tenisu, ale vzhledem k velmi malému zájmu o tento turnaj, nám nezbývá, než jej zrušit.

V případě uskutečnění turnaje by totiž finanční ztráta byla tak veliká, že zřejmě jediným způsobem jak bych tuto situaci mohl se ctí obhájit před Sztabem ON, by bylo spáchat rituální sebevraždu. Věřím, že Jáňa jakožto přechodný správce pokladu kluboweho by mi jistě ráda asistovala.

Vargoszbácsi Akkor Szálgotarián, komisarownik

Ještě bych chtěl vysvětlit, proč je text tohoto příspěvku tak strohý a asi i zmatený. Je to proto, že po dobu co jsem v řadách ON, jsem ještě nikdy nemusel žádnou akci rušit, takže dost tápu. Za rok, dva až budu rušit patnáctou nebo dvacátou, už mi to půjde úplně samo. Jde jen o to, jestli v té době bude ještě ON existovat.


Update

15.4. se v klubu Čechie sešel Sztab představující nejvyšší orgán ON. A jako jeden z bodů jednání měl za úkol rozhodnout co s Pingpongowkou. Zápis z jednání naleznete ZDE.
Vargoszbácsi akkor Szálgotarián

Akce v ohrožení

Napsáno: 11. 4. 2010
Plagoš Pingpongowka 2010
Nepříznivý vývoj na trhu s ječmenem a s cennými papíry tabákových konsorcií kam Obrona investovala svoje aktiva, nás nutí k pečlivému počítání každé korunky v pokladu klubowem. Landsmannschaft se nechal slyšet že do čech už nikdo od nich neinvestuje ani pfennig, takže nám nezbývá než přijmout radikální řešení.

Prvním je zvýšení zápisného na 70Kron lidovych, ale v případě, že se nepřihlásí alespoň 15-20 aktivních hráčů, nepokreje tento obnos ani náklady spojené s pronájmem.

Takže pokud ještě někdo váháte s regisztrací, tak děláte chybu. Hrozí totiž, že budeme nuceni turnaj zrušit!
Pro jistotu ještě jenou uvádím e-mail kde se můžete registrovat: vargosz.cz@gmail.com

Vargoszbácsi Akkor Szálgotarián, komisarownik


Regisztrace zahájena!

Napsáno: 31. 3. 2010

Termín: 24. 4. 2010 - Zahájení: 09:00

Zápisné: Rádi bychom udrželi standard co nejnižšího zápisného a doufáme, že se nám podaří stlačit tuto částku na 50 Kron Lidowych

Místo konání: Slánský pingpongový svatostánek na plovárně.

Mapa na Seznamu pro mimoslánské je zde.

O pozadí příprav a výběru zahraničního partnera pro letošního klání v pingu und pongu se můžete dočíst v článku z 12. 3. který je v aktualitách.

Snad jen pro jistotu doplním, že se jedná o amatérský turnaj a jsou tudíž vítáni všichni kteří tomuto sportu holdují jen rekreačně. A nebo mu vůbec neholdují, ale chtějí si jen tak zapinkat. Zahrají si určitě všchni, protože jako již tradičně budou napřed rozlosovány základní skupiny kde bude hrát každý s každým. A až teprve vítězové těchto skupin postoupí do vyřazovacích bojů. Přijít můžete i bez předchozí registrace, ale rádi bychom měli alespoň orientační odhad kolik účastníků můžeme očekávat, a byl bych Vám proto vděčný kdyby jste nás o své účasti předem informovali.

Registrace mailem na - vargosz.cz@gmail.com
případně SMS na číslo: 607 565 703

Seznam již registrovaných:

 1. Vargosz (ON)
 2. Berry (Piechota rachotowa)
 3. Czasko (ON)
 4. Erika
 5. Lajba (ON)
 6. Sekal (ON)
 7. Láda (Piechota rachotowa)
 8. Fuky
 9. Láďa
 10. František (AC ČKD TICHO)
 11. Bruno (ON)
 12. Burian (ON)
 13. Ondřej (JZD Netovice)
 14. Číňan
 15. Danek Kutinski (ON)

Loňská Pingpongowka k shlédnutí ZDE.

Vargoszbácsi akkor Szálgotarián, komisař

Tisk z www.obrona.net ?>
<<< Návrat na stránky

OBRONA NARODOWA - tisková verze