OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje.

Stále aktualizujeme! Fotky asi ve čtvrtek - pátek. Kdo také fotil ať nám napíše!

Jak to dopadlo aneb organizace vykazuje profesionální znaky

Předem je třeba zdůraznit, že przechodny predsedownik Wilhelm nepotvrdil nejčernější obavy ohledně svých velitelských schopností a slavně dovedl ON k organizačnímu vítězství. V závěru došlo k několika vnitřním pochybením, ale ty se normálních hráčů nedotýkají. Není vyloučeno jeho další nasazení jako przechodného predsedownika - někdy v nejasné budoucnosti.

Začátek nevypadal dobře, anžto prvním vlakem a tranzitním polopásem dorazilo jen 16 hráčů. Berry jako již tradičně propadl chmurným představám a do poznámkového bloku si psal v bodech útočný článek do Gazety.

Byl odložen začátek klání o 50 minut a výsledek se dostavil. Někteří lidé v době volna nedokáží vstát dříve než v 7.30. S tím je třeba dále počítat. Materiál těžko vyměníme. Členové Obrony však byli nastoupeni na pozicích ve správný čas - a to je důležité.

Hráčů tedy bylo 27 a to je úspěch!

Slavnostní zahájení ohlásil bubeník Vaanja, kterému děkujeme za pomoc. Za zvuků Zarathustry nastoupila Obrona Narodowa v čele s Vítekm - praporečníkem. Poté Wilhelm přednesl intelektuální projev a za mohutného potlesku oznámil Dekoraczku. Nejprve připevnil hodnost Berrymu, anžto ten jako nejvyšší šarže dekoroval ostatní. Přesně podle rituálního řádu byl po každé dekoraci dekorační virbl. Popis hodností připravujeme.

Boje ve třech skupinách byly těžké, ale budoucí postupující se začali poměrně brzy profilovat. Jasným favoritem byl Picín, který ukončil skupinu se skore 16:0! Jako nejmladší hráč nastoupil Vítek a dokázal mimořádnou bojovnost i proti ostříleným hráčům. Že je členem Obrony není třeba připomínat...

V tuto chvíli je třeba připomenout úctyhodný výkon Aleše Hrabánka v org. práci. Nejen, že zajistil polopás, ale pracoval intenzivně na Sztabu i přes svou nízkou hodnost, která se však brzy změní!

Po dohrání skupin došlo k různým dohadům ohledně metodiky výpočtu postupujících. Různé lobby se snažily prosadit různé výpočty, nakonec zvítězil Berryho návrh (postavený na programu Tyger Polski).

Z každé skupiny postoupili 4 první hráči. Pak klasický pavouk. Zde je čas na popis metodiky.

Metodika (Tyger Polski)

Dva vítězné sety do 11. Co set to bod. Tedy když někdo prohraje 2:1, získává bod. Při součtu v tabulce se postupuje podle těchto postupů:

Pavouk

Sensací jest vyřazení Picína, kde pravděpodobně zafungovala nervozita... Do pavoučích bojů se dostala i žena a to Erika, která předvedla pěknou hru.

Vzhledem k nedostatku času je tabulka jen v Excelu.

© OBRONA NARODOWA
Poslední aktualizace této strany: Čt 1. leden 1970, 01:00:00 CET
Skocz v goru!

Design by Berry
Internet & Design – manufaktura na vývoj, výrobu a rozvoj webových aplikací.
TOPlist