OBRONA NARODOWA – amatérský sportovně-kulturní klub pořádající mírně netradiční turnaje.

Naše akce > Futbolowka léto 05

Dramatický souboj na II. roczniku – dres je jestě starý vz. 02

Nejžhavější info (10. 6. 05)

Takže zatím to vypadá na 10 týmů, nikdo neodřekl... To je pěkné - uvidíme. Počasí nebude tak hrozné jak straší meteorologové nebojte. Týmy ať přijedou už v 8.30, pokud to bude možné! Vzhůru do boje!

IV. rocznik – info

Zveme vás na IV. rocznik fotbalového turnaje OBRONY NARODOWE. Fotbalové zápolení se odehrává v přátelské neformální atmosféře a má jediný cíl: pobavit jak diváky tak hráče. Akci pořádá tým OBRONA NARODOWA, který se turnaje i účastní. Občerstvení jest zajištěno. Až do poslední chvíle budou informace aktualizovány. To neplatí o dni a času konání ten je jasný a měnit se nebude :-)

Děkujeme za masivní bannerovou podporu serveru www.slansko.cz!!! Dzenkujeme bardzo!

Kdy to započne?

Slavnostní zahájení akce je od 9.00 hod., 11. 6. 05 a je to sobota. UPOZORŇUJEME týmy, že je nutné dorazit raději do 8.30 hod. Bude proveden zápis a rozdělení do skupin.

Počasí

Tak to vypadá dramaticky. Ale budeme se bát nějakého menšího deštíku? Určitě ne, navíc v chladnějším počasí se bude hrát lépe! Tak. Jinak to zatím s počasím vypadá takto.

Kde to je?

Vše najdete v sekci KONTAKT.

Jaké ASI budou týmy (stav k 5. 6. 05)

To jsou mužstva, která slovně nebo písemně potvrdila účast. Nevypadá to špatně, ale… Kdo nakonec bude opravdu hrát to si nedokážu tipnout... Jeden má něco s kolenem, druhý má narozeniny mladší sestřičky, třeti by teda jako jel, jo, ale praštil se v práci do malíčku. No a tak bych mohl pokračovat (Berry).

Ceny

Ceny budou jako každý ročník bohaté… Oceněny budou první tři mužstva. Nejcennější trofej (hmotné-pitné ceny budou také) najdete ZDE...

Počet hráčů a hřiště

Hrajeme 5 + 1. Rozměr hřiště je téměř polovina normálního, tomu odpovídají i branky. Časem sem dáme fotku "stadionu". Předpokládáme účast asi 6-8 týmů, podle počtu přizpůsobíme i hrací čas. Rozhodčí bude zajištěn. Budeme rádi, když tým bude mít alespoň náznak dresů.

Přihlášení týmu

Tým se může přihlásit do 6. 6. 05. Platba za jednotlivé hráče je na místě (35 Kč/kus). Hlaste se u Berryho nebo Habána v kontaktech.

Občerstvení

Určitě bude točené piwo (asi desítka). Nějaké limonády a tak. Doufám, že budou i klobasowky. Upřesníme.

Kultura

K pivu asi zahraje Krteczek. Po turnaji. Asi kolem 15.30. Pak se pije dokud to půjde.
© OBRONA NARODOWA
Poslední aktualizace této strany: So 7. červenec 2007, 20:13:11 CEST
Skocz v goru!

Design by Berry
Internet & Design – manufaktura na vývoj, výrobu a rozvoj webových aplikací.
TOPlist