Slánský Amatérský BAdmintonový Tým - deblové turnaje, přátelská utkání v badmintonu během týdne

SABAT

Registrace

SABAT ANSUZ 16.12.2017

Registrace: info@badmintonslany.cz nebo na tel.: 603 824 900

Turnaj je to amatérský takže v toto ohledu asi není co dodávat... Původní náš záměr byl, aby si predátoři k sobě přizvali slabšího parťáka či parťačku. To se, ale ukázalo jako utopie.

Pro snadnější orientaci v systému prosím dodávejte i název týmu.

  1. Petr a Petra Hanžlíkovi (fehu)
  2. Ondra Hanžlík a Petra Hložková (uruz)
  3. Martin Beránek a Mirek Brouček (Norsk Hydro)
  4. Pavel Frolík a Pavel Češka (burisaz)
  5. Martin Valent a Lukáš Jelen (ansuz)
  6. Pavel Homolka + Monika Rokusková (raido)
  7. Jarda Matějovský + Roman Novák (kaunaz)
  8. Otto Falcník a Tomáš Hašek (gebo)
  9. Petra Starcová a Petra Stoklasová (wunjo)
  10. Adéla Matějovská a Petr Černý (hagalaz)
  11. Martin Keder a Vojta Keder (KVM)
  12. Pavel Beránek a Míra Filler (Periferie)
  13. Tomáš Waldmann a Eliška Waldmannová (naudiz)
  14. Michal Loučka a Kateřina Pešulová (isaz)
  15. Pavel Varga a Jan Shotek Dědina (jera)
  16. Jiřina Johanová a Tomáš Ryska (eiwaz)

SABAT TEIWAZ 2017

28. 10. 2017
  1. Jan Shotek Dědina (Slaný)
  2. Jaroslav Matějovský (SABAT)
  3. Martin Beránek (SABAT)
  4. Pavel Homolka (SABAT)
  5. Petra Starcová (SABAT)
  6. Stanislava Freimanová (Stochov)
  7. Martina Freimanová (Stochov)
  8. Petra Trávníčková (Stochov)
  9. Petr Hanžlík (Všenory)
  10. Ondra Hanžlík (Všenory)
  11. Petra Hanžlíková (Všenory)
  12. Adéla Matějovská (SABAT)
  13. Martin Keder (SABAT)
  14. Vojta Keder (Slaný)
  15. Tomáš Hašek (Praha)
  16. Michal Galudár (Kladno)
  17. Bohumil Květenský (PRAHA)
  18. Honza Kotrč (Kralupy nad Kaučukem)
  19. Otto Falcník (SABAT)
  20. Mirek Brouček (Slaný)
  21. Jiří Vyštajn (Brdský rakety)
  22. Pavel Horák st. (Brdský rakety)
  23. Zuzana Horáková (Brdský rakety)
  24. Tomáš Čihák (Brdský rakety)
  25. Jindřiška Mikudová (Brdský rakety)
  26. Pavel Horák ml. (Brdský rakety)
  27. Roman Novák (Slaný)
  28. Eliška Waldmannová (Slaný)
  29. Petr Slavíček (Praha)
  30. Jakub Beránek (Slaný)
  31. Sabča Polecová (Liberec)
  32. Petra Hložková (SABAT)
  33. Petr „Dojo“ Hložek (SABAT)

SABAT BERKANA 22.4.2017

Registrace: info@badmintonslany.cz nebo na tel.: 603 824 900
Registrace končí na čísle 48. Ale nezoufejte, pak registrujeme náhradníky a velmi často někdo odpadne vy jste ve hře.
  1. Jaroslav Matějovský (SABAT)
  2. Martin Beránek (SABAT)
  3. Petra Starcová (SABAT)
  4. Tomáš Hašek (Praha)
  5. Pavel Varga (SABAT)
  6. Martina Freimanová (Stochov)
  7. Stanislava Freimanová (Stochov)
  8. Jitka Hanušová (Stochov)
  9. Bohumila Routnerová (Stochov)
  10. Pavel Homolka (Kladno)
  11. Petra Trávníčková (Stochov)
  12. Michal Galudár (Stochov)
  13. Marie Brožová (Slaný)
  14. Václav Brož (Slaný)
  15. Petr Černý (Kralupy nad Kaučukem)
  16. Otto Falcník (SABAT - divise Přelíc)
  17. Jan Holub (Severní republika)
  18. Jakub Matys (Severní republika)
  19. Jakub Maršál (Všenory)
  20. Jindřiška Mikudová (Brdský rakety)
  21. Jitka Čiháková (Brdský rakety)
  22. Tomáš Čihák (Brdský rakety)
  23. Tereza Léblová (Brdský rakety)
  24. Pavel Kozák (Brdský rakety)
  25. Pavel Horák (Všenory)
  26. Pavel Beránek (SABAT)
  27. Petr Slavíček (Praha)
  28. Jiřina Johannnová (Praha)
  29. Ivan Jungmann (Praha)
  30. Marcela Zůzová (Stochov)
  31. Lajba Statik Náprstek (SABAT)
  32. Mirek Brouček (Slaný)
  33. Hanka Křikavová
  34. Ilona Jančáková
  35. Pepa Koranda
  36. Daniel Dědek (Sokol Mšené Lázně)
  37. Karel Záveský (Sokol Mšené Lázně)
  38. Martin Keder (SABAT)
  39. Bohumuil Květenský (Praha)
  40. Petr Scheinpflug (Stochov)
  41. Ondra Vlašaný (Zbraslav)
  42. Jitka Navrátilová (?)
  43. Luboš Vojtíšek (?)
  44. Ludmila Coufalová (Stochov)
  45. Waldy od Waldmannu (z Fedexowa)
  46. Petr Mais – Vomáčka (z Perníkova)
  47. David Rangl (Praha)
  48. Tomáš Hrzán (Slaný)
  49. Vojta Keder (Slaný)
  50. Adéla Matějovsaká (SABAT - baletní sekce)

SABAT TEIWAZ 1.10.2016

  1. David Novák (Benešov)
  2. Jaroslav Matějovský (SABAT)
  3. Martin Beránek (SABAT)
  4. Adéla Matějovská (SABAT - Sekce písní a tanců)
  5. Pavel Homolka (Kladno)
  6. Petra Starcová (Přelíc)
  7. Martin Keder (SABAT)
  8. Tomáš Hašek (Praha)
  9. Honza Kotrč (Kralupy nad Kaučukem)
  10. Míra Filler (SABAT)
  11. Marcela Zůzová (Stochov)
  12. Jaroslava Fuksová (Stochov)
  13. Roman Novák (Slaný)
  14. Petra Trávníčková (Stochov)
  15. Petr Černý (Kralupy nad Kaučukem)
  16. Jitka Hanušová (Stochov)
  17. Stanislava Freimanová (Stochov)
  18. Martina Freimanová (Stochov)
  19. Bohumila Rautnerová (Stochov)
  20. Michal Galudár (Kladno)
  21. Libor Jelínek (Mníšek pod Brdy)
  22. Ondra Hanžlík (Všenory)
  23. Tomáš Čihák (Brdský rakety)
  24. Jitka Čiháková (Brdský rakety)
  25. Jindřiška Mikudová (Brdský rakety)
  26. Pavel Horák (Všenory)
  27. Pavel Horák ml. (Všenory)
  28. Jakub Maršál (Všenory)
  29. Ilona Jančáková (Všenory)
  30. Pepa Koranda (Všenory)
  31. Jan Shotek Dědina (Slaný OBRONA NARODOWA)
  32. Libor Laňka (Rakovník)
  33. Vláďa Horák (Rakovník)
  34. Libor Statik Náprstek (SABAT)
  35. Renata Kůtková (Mšeno)
  36. Jan Růžička (Mšeno)
  37. Jaromír Sadílek (Mšeno)
  38. Pavlína Chmelíková (Mšeno)
  39. Věra Kindlová (Mšeno)
  40. Jakub Beránek (Sokol Slaný)

SABAT BERKANA 23.4.2016

  1. Jan Dědina (SABAT)
  2. Honza Zmátlík (SABAT)
  3. Ilona Jančáková (Všenory)
  4. Hanka Křikavová (Všenory)
  5. Roman Novák (Slaný)
  6. Martin Beránek (SABAT)
  7. Pavel Varga (SABAT)
  8. Otto Falcník (SABAT)
  9. Jarda Matějovský (SABAT)
  10. Libor Náprstek (SABAT)
  11. Jiřina Johanová (Praha)
  12. Pavel Beránek (SABAT)
  13. Adéla Matějovská (SABAT)
  14. Martin Keder (SABAT)
  15. Tomáš Waldmann (Slaný)
  16. Marcela Zůzová (Stochov)
  17. Lída Coufalová (Stochov)
  18. Jarka Fuksová (Stochov)
  19. Jindřiška Mikudová (Černošice)
  20. Tomáš Čihák (Esmarin)
  21. Libor Jelínek (Esmarin)
  22. Jakub Maršál (Všenory)
  23. Pavel Horák ml. (Všenory)
  24. Simona Truhlářová (Kralupy)
  25. Terezie Winkelhoferova (Kralupy)
  26. Michal Topinka (Kralupy)
  27. Stanislav Síla (Kralupy)
  28. Tomáš Hašek (Praha)
  29. Blanka Beniskova (Kralupy)
  30. Hanka (Kralupy)
  31. Kuba (Kralupy)
  32. Toča (Kralupy)
  33. Filip Cichý (Uherské Hradiště)
  34. Ondra Vlašaný (Zbraslav)
  35. Petr Kleveta (Slaný)
  36. Mirek Brouček (Slaný)
  37. Hanušová Jitka (Stochov)
  38. Freimanová Stanislava (Stochov)
  39. Trávníčková Petra (Stochov)
  40. Freimanová Martina (Stochov)
  41. Maistryszin Petr (Pardubice)

SABAT ANSUZ 13.12.2015

Registrace končí na čísle 22 (DVOJIC). Pak jsou náhradníci s velkou pravděpodobností, že si nakonec zahrají. UPOZORŇUJEME, že turnaj je amatérský, takže není určen registrovaným hráčům/hráčkám! Nemáte-li spoluhráče, uvádíme jako partnera X - nějak se spárujete. Týden před akcí musí dojít k naplnění proměnné X jinak je registrace umístěna na pozici náhradníků.
  1. Jaroslav Matějovský + Adéla Matějovská
  2. Otto Falcník + Pavel Varga
  3. Petra Hložková + Ondřej Hanžlík
  4. Petra Starcová + Ondra Vlašaný
  5. Martin Beránek + Petr Hanžlík
  6. Martin Keder + Jan Dědina
  7. David Novák + Kristýna Zoulová
  8. Josef Loučka + Jan Zmatlík
  9. Pavel Homolka + Monika Rokusková
  10. Petra Stoklasová + Vláďa Horák
  11. Pavel Horák + Pavel Horák
  12. Míra Filler + Pavel Beránek
  13. Tomáš Čihák + Jakub maršál
  14. Libor Jelínek + Luboš Hermach
  15. Pavek Krob + Olga Krobová
  16. Roman Novák + Pavla Macáková
  17. František Herink + Roman Jasenovec
  18. Libor Náprstek + Tomáš Waldmann
  19. Kateřina Legátová + Alex Kejř
  20. Luboš Švihlík + Zdeňka Švihlíková
  21. Miroslav Kuzma + Michal Galudár
  22. Tomáš Hašek + X

SABAT TEIWAZ 24.10.2015

Registrace končí na čísle 48. Pokud jste registrováni (49+) jako náhradníci tak nezoufejte. Turnaj je daleko a určitě někdo před turnajem vypadne. UPOZORŇUJEME, že turnaj je amatérský, takže není určen registrovaným hráčům/hráčkám!
  1. Jaroslav Matějovský (Slaný)
  2. Martin Beránek (Slaný)
  3. Otto Falcník (Přelíc)
  4. Pavel Varga (Slaný)
  5. Petra Hložková (Slaný)
  6. Martin Keder (Srbeč)
  7. Josef Loučka (Slaný)
  8. Pavel Homolka (K ladno)
  9. Petr Symerský (Slaný)
  10. Ondra Vlašaný (Praha)
  11. Hašek Tomáš (Praha)
  12. Honza Kotrč (Kralupy nad Kaučukem)
  13. Irena Zůbková (Uherské Hradiště)
  14. Filip Cichý (Uherské Hradiště)
  15. Ilona Jančáková (Všenory)
  16. Hanka Křikavová (Všenory)
  17. Pepa Koranda (Všenory)
  18. Vláďa Horák(Rakovník)
  19. Libor Náprstek (Slaný)
  20. Jindřiška Mikudová (Černošice)
  21. Marcela Zůzová
  22. Lída Coufalová
  23. Petra Stoklasová (Všenory)
  24. Roman Moravec (Všenory)
  25. Tomáš Waldmann (Fedex)
  26. Pavel Horák (Všenory)
  27. Petr Hanžlík (Všenory)
  28. Ondřej Hanžlík (Všenory)
  29. David Novák (Benešov)
  30. Kristýna Zoulová (Benešov)
  31. Jakub Maršál (Všenory)
  32. Jan Dvořák (TJ SOKOL LOUNY)
  33. Miroslav Fikar (TJ SOKOL LOUNY)
  34. Marcela Zmatlíková (TJ SOKOL LOUNY)
  35. Andrea Šrámková (TJ SOKOL LOUNY)
  36. Pavel Beránek (Jarpice)
  37. Míra Filler (Slaný)
  38. Petra Starcová
  39. Petr Černý (Kralupy nad Kaučukem)
  40. Bohunka Routnerová (Stochov)
  41. Jitka Hanušová (Stochov)
  42. Roman Novák (Slaný)
  43. Libor Jelinek (Mníšek pod Brdy)
  44. Petr Slavíček (Praha)
  45. Adéla Matějovská (Písně a tance Slaný)

Tyrnaj čtyřher hraný systémem Víkingr - SABAT Berkana - 25.04.2015

Registrujte se prosím mailem na: info@badmintonslany.cz
nebo na čísle: 602 238 561

  1. Jaroslav Matějovský
  2. Libor Náprstek
  3. Martin Keder
  4. Pavel Varga
  5. Pavel Homolka
  6. Monika Rokusková
  7. Petra Starcová
  8. Ilona Jančáková
  9. Hanka Křikavová
  10. Pepa Koranda
  11. Honza Walter
  12. Pavel Beránek
  13. David Novák
  14. Kristýna Zoulová
  15. Jindřiška Mikudová
  16. Petra Stoklasová
  17. Ondra Vlašaný
  18. Petr Černý
  19. Mirka Janegová
  20. Otto von Przelic
  21. Honza Kotrč
  22. Míra Filler
  23. Jan Zmátlík
  24. Petr Kleveta
  25. Petr Hanžlík
  26. Ondra Hanžlík
  27. Petr Symerský
  28. Marc Peter Schram
  29. Jiřina Johanová
  30. Rosťa Němec
  31. Roman Novák
  32. Tomáš Čihák
  33. Tereza Vavrikova
  34. Tereza Havrankovva
  35. Jakub Maršál
  36. Lucie Lejskeová
  37. Jan Shotek Dědina
  38. Radek Moravec
  39. Marcela Zůzová
  40. Lída Coufalová
  41. Kateřina Šnajdrová
  42. Jarda Macík
  43. Roman Moravec
  44. Tomáš Hašek
  45. Adéla Matějovská
  46. Lenka Fišerová
  47. René Fišer



Vánoční turnaj čtyřher SABAT ANSUZ 13.12.2014

Registrujte se prosím mailem na: info@badmintonslany.cz
nebo na čísle: 602 238 561

  1. Jarda Dušín a Otto von Przelic
  2. Lajba + Luboš
  3. Míra representant a Pavel Beránek
  4. Honza Kotrč + Adéla
  5. Petr Symerský a Pavel Varga
  6. Jindřiška Mikudová a Pavel Horák
  7. Peťa Stoklasová a Petr Černý
  8. Tomáš Čihák a Veverka
  9. Petr Hanžlík a Ondřej Hanžlík
  10. David Rangl a Jana Malá - tým Outloň
  11. Krob a Krobová Stochov
  12. Tomáš a Eliška Fedexákovi
  13. Mirka Janegová a Pepa Loučka
  14. Pavel Veterán + Joffreye de Peyrac
  15. Jiřina Johanová + MP
  16. Petr Slavíček + Martina Lahodová - tým Gumkáči
  17. Jana Häcklová + 1 - tým Kolíčkové

SABAT TEIWAZ 25.10.2014

  1. Petr Hložek (SABAT SLANÝ)
  2. Martin Beránek (SABAT SLANÝ)
  3. Libor Náprstek (SABAT SLANÝ)
  4. Jaroslav Matějovský (SABAT SLANÝ)
  5. Josef Loučka (SABAT SLANÝ)
  6. Petra Hložková (SABAT SLANÝ)
  7. Petr Symerský (SABAT SLANÝ)
  8. Hana Křikavová (VŠENORY)
  9. Ilona Jančáková (VŠENORY)
  10. Tomáš Waldmann (FEDEX)
  11. Radek Moravec (PRAHA)
  12. Mikudová Jindřiška (Černošice)
  13. Pavel Horák (VŠENORY)
  14. Zuzka Horákova (VŠENORY)
  15. Ondra Hanžlík (VŠENORY)
  16. Petr Hanžlík (VŠENORY)
  17. Jakub Maršál (VŠENORY)
  18. Péťa Stoklasová (VŠENORY)
  19. Petr Slavíček (PRAHA)
  20. David Rangl (PRAHA)
  21. Josef Koranda (VŠENORY)
  22. Irena Zůbková
  23. Jiřina Johanová (PRAHA)
  24. Miroslav Brouček
  25. Marc Peter Schram (NL)
  26. Honza Kotrč (Kralupy nad Kaučukem)
  27. Jana Malá
  28. Jan Shotek Dědina (Ibalgin Slaný)
  29. Monika Rokusková (Kladno)
  30. Míra Filler (SABAT SLANÝ)
  31. Otto Falcník (SABAT SLANÝ)
  32. Olga Krobová (STOCHOV)
  33. Liduška Coufalová (STOCHOV)
  34. Marcela Zůzová (STOCHOV)
  35. Veronika Jirásková (SLANÝ)
  36. Pavel Jirásek (SLANÝ)
  37. Pavel Varga (SABAT SLANÝ)
  38. Jana Dvořáková
  39. Ludmila Hrubešová
  40. Pavel Beránek (SABAT SLANÝ)
  41. Petra Starcová (SABAT SLANÝ)
  42. Jiří Maťejka (SLANÝ)

Líná tenisowka 29.6.2014

  1. Petr Hložek (SABAT SLANÝ)
  2. Otto Falcník (SABAT SLANÝ)
  3. Martin Beránek (SABAT SLANÝ)
  4. Libor Náprstek (SABAT SLANÝ)
  5. Jaroslav Matějovský (SABAT SLANÝ)
  6. Ondra Vlašaný (Praha)
  7. Jakub Beránek (Obrona narodowa)
  8. Honza Kotrč (Kralupáci)
  9. Filippo Volandri (Itálie)
  10. Hanka Volandri(Itálie)
  11. Dragiša Binič (Srbsko)
  12. Jan Holub (Severní republika)
  13. Martin Keder (SABAT SLANÝ)
  14. Martin Hrabánek (SLANÝ)
  15. Josef Loučka (SABAT SLANÝ)
  16. Tomáš Waldmann (FEDEX)
  17. Petr Waldmann junior (NSR)
  18. Vladimír Petr (Smečno)
  19. Pepa (Smečno)
  20. Eliška Waldmannová (FEDEX)

SABAT BERKANA, turnaj deblů, registrovaní na 26.04.2014

  1. Martin Beránek (SABAT SLANÝ)
  2. Jaroslav Matějovský (SABAT SLANÝ)
  3. Libor Náprstek (SABAT SLANÝ)
  4. Martin Keder (SABAT SLANÝ)
  5. Miroslav Filler (SABAT SLANÝ)
  6. Otto Falcník (SABAT SLANÝ)
  7. Pavel Beranek (SABAT SLANÝ)
  8. Pavel Varga (SABAT SLANÝ)
  9. Pavel Homolka (Kladno)
  10. Petr Hložek (SABAT SLANÝ)
  11. Petra Hložková (SABAT SLANÝ)
  12. Rostislav Němec (SABAT SLANÝ)
  13. David Novák (Benešov)
  14. Kristýna Zoulová (Benešov)
  15. Pavlína Hrušková (Benešov)
  16. llona Jančáková (Všenory)
  17. Hanka Křikavová (Všenory)
  18. Petra Stoklasová (Všenory)
  19. Zuzka Horáková (Všenory)
  20. Jakub Maršál (Všenory)
  21. Ondra Hanžlík (Všenory)
  22. Petr Hanžlík (Všenory)
  23. Pavel Horák (Všenory)
  24. Pepa Koranda (Všenory)
  25. Irena Zůbková (Uherské Hradiště)
  26. Marcela Zmatlíková (Sokol Louny)
  27. Jan Dvořák (Sokol Louny)
  28. Renata Kůtková (Mšeno)
  29. Věra Kindlová (Mšeno)
  30. Jaromír Sadílek (Mšeno)
  31. Tomáš Hora (SABAT SLANÝ)
  32. Petr Symerský (SABAT SLANÝ)
  33. Ondřej Vlašaný (Praha)
  34. Tomáš Waldmann (Fedex)
  35. Pavel Dobias (???)
  36. Petr Maistryszin (???)
  37. Petr Zahrádka (TJ Holubářský svaz Slaný)
  38. Martin Bartoň (Praha)
  39. Milan Bartoň (Praha)
  40. Lubomír Zajíček (Vlašim)
  41. Ondra Hájek (Ústí nad Labem)
  42. Lucie Lejskeová (Slaný)
  43. Tereza Havlíčková (Kladno)
  44. Radek Moravec (Praha)
  45. Jan Zmatlík (Slaný)
  46. Petra Starcová (SABAT SLANÝ)
  47. Jan Sirmer
  48. Jan Dědina (Ibalgin Slaný)
  • Jan Dědina (Ibalgin Slaný)
    Nahoru

  • © Pixelová kompilace: Anton Negr werke
    TOPlist